Salony Dacia Pietrzak na Śląsku

Wybierz i odwiedź jeden z naszych salonów lub serwisów: Dacia Katowice, Dacia Rybnik, Dacia Jaworzno lub Dacia Świętochłowice

Autoryzowany Dealer Dacia Pietrzak | O Nas

Samochody to nasza pasja i praca! Zajmujemy się ich sprzedażą i serwisowaniem już od ponad 25 lat. Zarządzamy grupą kilkunastu autoryzowanych punktów, w których prezentujemy samochody takich marek jak Dacia, Renault, Peugeot, Maserati, Ferrari i Alpine. Od kilku lat jesteśmy dealerem Dacia. Prowadzimy autoryzowane salony i serwisy w Katowicach, Świętochłowicach, Rybniku i Jaworznie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, które zdobyliśmy, pracując z tak wieloma markami w różnych lokalizacjach, doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Ponieważ wszyscy jesteśmy inni, mamy różne wymagania, na które powinien odpowiadać samochód. Tylko który model Dacii wybrać? Czy Dacia Duster to właśnie samochód dla Ciebie? A może Dacia Jogger lub Dacia Sandero? Spokojnie, we wszystkim Ci pomożemy. Dedykowany doradca Dacia Pietrzak przejdzie z Tobą cały proces od początku do końca - bez względu na to z jaką sprawą się do nas zgłosisz!

Autoryzowany Salon Dacia Katowice i Serwis Dacia Katowice

Od początku zależało nam, aby być jak najbliżej naszych Klientów. Właśnie dlatego powstał salon Dacia Katowice, który każdego dnia odwiedzają dziesiątki osób, poszukujących Dacii dla siebie. Słuchamy, rozmawiamy, rozważamy różne opcje, podpowiadamy jakie rozwiązania będą najbardziej opłacalne, indywidualnie dla każdego. Nasz serwis Dacia Katowice -  bez względu, na to którą lokalizację wybierzesz - tworzą wyspecjalizowani fachowcy i mechanicy z doświadczeniem, którzy w pracy wykorzystują wyłącznie oryginalne części Dacii oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Jednym słowem, Twoje auto jest zawsze w najlepszych rękach!

Autoryzowany Salon Dacia Rybnik i Serwis Dacia Rybnik

Mieszkasz w Rybniku lub okolicach? Nasz autoryzowany salon Dacia Rybnik znajduje się tuż obok Ciebie!Obsługa, którą spotkasz w naszym salonie Dacia Rybnik to wspaniali ludzie, którzy bardzo profesjonalnie i cierpliwie wyjaśnią Ci wszelkie kwestie związane z zakupem auta, finansowaniem, ubezpieczeniami, przeglądami i innymi kwestiami, które Cię interesują. Dzięki ogromnemu doświadczeniu z pracy z ludźmi oraz kompetencjom, zapewniamy naszym Klientom pełne i profesjonalne wsparcie w każdej sprawie. Zawsze robi nam się ogromnie miło kiedy czytamy wszystkie opinie o salonie Dacia Pietrzak w Internecie. To dla nas dowód na to, że idziemy w dobrym kierunku. Serwis Dacia w Rybniku otrzymuje ich naprawdę dużo - w końcu to najczęściej odwiedzane miejsce, przez naszych Klientów!

Autoryzowany Salon Dacia Jaworzno i Serwis Dacia Jaworzno

Miasto z bogatą i długą historią, piękne szlaki turystyczne, urokliwe rezerwaty przyrodnicze, wydarzenia i atrakcje kulturalne. Tak, mówimy o Jaworznie, w którym zdecydowaliśmy się otworzyć nasz punkt! Nasz salon Dacia Jaworzno to miejsce, które zawsze możesz odwiedzić. Być może marzy Ci się piękna nowa Dacia Duster lub inna Dacia dostępna od ręki. Może interesuje Cię autoryzowany serwis Dacia Jaworzno, który oferuje profesjonalną opiekę nad Twoim autem. A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej nt. finansowania Dacia, ubezpieczenia lub aktualnych promocji Dacia? Śmiało do nas dzwoń lub salon Dacia w Jaworznie!

Salon Dacia Świętochłowice i Autoryzowany Serwis Dacia

Salon Dacia Świętochłowice to miejsce, w którym znajdziesz auto, które doskonale odpowie na Twoje potrzeby. Nowe modele Dacii czekają na Ciebie na ul. Bytomskiej 39. Jeżeli zależy Ci na czasie zapytaj naszych doradców o ofertę ,,Dacia Dostępne od Ręki"! Fachowcy, którzy odpowiadają za autoryzowany serwis Dacia Świętochłowice znają się na swojej pracy jak nikt inny! Twój samochód pod ich opieką wróci do Ciebie jak po wizycie w najlepszym SPA. Trafna diagnoza, którą zapewniamy przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz wieloletnie doświadczenie, a do tego atrakcyjna cena. Czego chcieć więcej? Odwiedź serwis Dacia Pietrzak w Świętochłowicach i przekonaj się osobiście!

Samochody Nowe Dacia i Dacia Dostępne od Ręki

Od lat sprzedajemy samochody nowe Dacia, a także pomagamy w konfiguracji, wyborze finansowania i ubezpieczenia. Posiadamy ofertę ,,Dacia Dostępne od Ręki” oraz niezawodne samochody używane w atrakcyjnych cenach. Najlepszym dowodem na jakość naszych usług są pozytywne opinie Klientów, którzy skorzystali z oferty Dacia Pietrzak. 

Salon Dacia Pietrzak | Wzorowy Salon 2018

Stawiamy na wysoką jakość usług i zadowolenie klienta. Naszą pracę doceniono m.in. w wielkim teście magazynu Auto Świat, w którym jako dealer Dacia na Śląsku uzyskaliśmy wyróżnienie Wzorowy Salon 2018.

GRUPA PIETRZAK | DEALER ROKU 2022

Centrala firmy Renault przyznała nam prestiżowy tytuł „Dealer of the Year 2022”. Salony Renault i Dacia Pietrzak oraz Alpine Katowice dołączyły tym samym do grona najlepszych dealerów marki na całym świecie.

Serwis i Salon Dacia Katowice
Serwis i Salon Dacia Rybik
Salon i Serwis Renault Jaworzno
Salon i Serwis Renault Oddział Świętochłowice

Sprawdź naszą ofertę:

Samochody nowe - Samochody od ręki - Serwis